Чистый лист кристаллическое удобрение для сажанцев, семян, рассады, 900 г

Чистый лист кристаллическое удобрение  для сажанцев, семян, рассады, 900 г

Кристалічне добриво Чистий Лист Укорінювач, 900 г

Опис продукту:

Кристалічне добриво "Чистий Лист Укорінювач" призначене для стимулювання кореневого росту у саджанців, насіння та розсади. Це добриво забезпечує рослини необхідними поживними речовинами, що сприяє формуванню сильної кореневої системи та загальному зміцненню рослин.

Основні переваги:

1. Стимулювання кореневого росту: Допомагає розвивати потужну кореневу систему, що сприяє кращому укоріненню рослин.
  2. Поліпшення життєздатності: Підвищує енергію проростання насіння та життєздатність рослин.
  3. Зміцнення імунітету: Підвищує стійкість рослин до хвороб і стресів, зокрема викликаних несприятливими погодними умовами.
  4. Зручність у використанні: Легко застосовується як для кореневого, так і для позакореневого підживлення.

Склад:

• Макроелементи: Азот (N) – 17,6%, Фосфор (P2O5) – 13%, Калій (K2O) – 14%
  • Мезоелементи: Сірка (S) – 39 г/кг, Магній (MgO) – 3,2 г/кг
  • Мікроелементи: Бор (B) – 0,31 г/кг, Залізо (Fe) – 1,6 г/кг, Марганець (Mn) – 0,34 г/кг, Цинк (Zn) – 0,32 г/кг, Мідь (Cu) – 0,23 г/кг, Молібден (Mo) – 0,03 г/кг, Кобальт (Co) – 0,02 г/кг
  • Вітаміни: Тіамін (B1) – 110 мг/кг, Аскорбінова кислота (C) – 520 мг/кг, Нікотинова кислота (PP) – 210 мг/кг

Інструкція з використання:

• Основне внесення восени: 12 мірних ложок (70 г) змішати з 1-2 літрами сухого піску або ґрунту. Рівномірно розподілити на 1 м² з подальшим закладенням у ґрунт і рясним поливом.
  • Весняне внесення: 14 мірних ложок (80 г) розчинити в 9 літрах води. Використовувати для поливу 1 м² ягідника.
  • Підживлення: Для кореневого підживлення розчинити 1-2 мірні ложки у 5-9 літрах води та поливати під кущ.

Заходи безпеки:

• Використовувати захисні рукавички під час роботи з добривом.
  • Уникати попадання на шкіру та в очі. У разі потрапляння на шкіру, змити водою з милом.
  • Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, окремо від їжі та ліків.

Це добриво забезпечує комплексний догляд за саджанцями, насінням та розсадою, сприяючи їх здоровому росту та розвитку, що дозволяє отримати міцні та здорові рослини.